0039000038-10-R2-D
Molex
Product No:
0039000038-10-R2-D
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP A2016 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG