0039000038-12-G9
Molex
Product No:
0039000038-12-G9
Description:
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG