0039000040-11-S0
Molex
Product No:
0039000040-11-S0
Manufacturer:
Molex
Description:
11" PRE-CRIMP A2040 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG