0039000181-12-L9
Molex
Product No:
0039000181-12-L9
Description:
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG