0039000428-12-R9-D
Molex
Product No:
0039000428-12-R9-D
Description:
12" PRE-CRIMP A2064 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG