
Laird Technologies EMI
Product No:
0098050002
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
AP,COIL,BF,USFT,PSA
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
16.9765
16.9765
10
16.03125
160.3125
25
15.0879
377.1975
50
14.14493
707.2465
100
13.20196
1320.196
250
12.258952
3064.738
500
12.0232
6011.6
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Type | Fingerstock |
| Shape | - |
| Width | 0.600" (15.24mm) |
| Height | 0.230" (5.84mm) |
| Length | 24.000" (609.60mm) |
| Series | Ultrasoft All-Purpose |
| Package | Bulk |
| Plating | - |
| Material | Beryllium Copper |
| Shelf Life | - |
| Product Status | Active |
| Shelf Life Start | - |
| Attachment Method | Adhesive |
| Plating - Thickness | - |
| Operating Temperature | 121°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |