
Molex
Product No:
0150140213
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
PREMO-FLEX .25 JMPR LGT 51MM TYP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.292
1.292
10
1.06685
10.6685
100
0.888725
88.8725
1000
0.710952
710.952
2500
0.6443
1610.75
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.010" (0.25mm) |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Series | Premo-Flex 15014 |
| Package | Bag |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015014 |
| Number of Conductors | 13 |
| Length - Exposed Ends | 0.085" (2.16mm) |