
Molex
Product No:
0150140643
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
PREMO-FLEX .25 JMPR LGT 152MM TY
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.2795
6.2795
10
5.4929
54.929
100
4.446665
444.6665
1000
3.661974
3661.974
2500
3.478872
8697.18
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.010" (0.25mm) |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Series | Premo-Flex 15014 |
| Package | Bag |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015014 |
| Number of Conductors | 43 |
| Length - Exposed Ends | 0.085" (2.16mm) |