
Molex
Product No:
0150140653
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
PREMO-FLEX .25 JMPR LGT 152MM TY
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.65
6.65
10
5.8178
58.178
100
4.70991
470.991
1000
3.878774
3878.774
2500
3.684841
9212.1025
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.010" (0.25mm) |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Series | Premo-Flex 15014 |
| Package | Bag |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015014 |
| Number of Conductors | 53 |
| Length - Exposed Ends | 0.085" (2.16mm) |