
Molex
Product No:
0150150445
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC 45POS 0.30MM 4"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.439
3.439
10
3.02765
30.2765
100
2.408345
240.8345
1000
1.995504
1995.504
2500
1.857886
4644.715
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.012" (0.30mm) |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| Series | Premo-Flex 15015 |
| Package | Bag |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015015 |
| Number of Conductors | 45 |
| Length - Exposed Ends | 0.118" (3.00mm) |