
Molex
Product No:
0150160097
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
FFC NOTCH 10 CIRC A 51MM
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.862
1.862
10
1.5865
15.865
100
1.310905
131.0905
1000
1.03492
1034.92
2500
0.965922
2414.805
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Series | Premo-Flex 15016 |
| Package | Bag |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015016 |
| Number of Conductors | 10 |
| Length - Exposed Ends | 0.154" (3.90mm) |