
Molex
Product No:
0150180143
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC/FPC 14POS 0.5MM 3"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.8785
2.8785
10
2.5308
25.308
100
2.013145
201.3145
1000
1.66801
1668.01
2500
1.552974
3882.435
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Series | Premo-Flex 15018 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015018 |
| Number of Conductors | 14 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |