
Molex
Product No:
0150180219
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 8"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
5.111
5.111
10
4.5011
45.011
100
3.580075
358.0075
1000
2.966337
2966.337
2500
2.761764
6904.41
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Series | Premo-Flex 15018 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015018 |
| Number of Conductors | 20 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |