
Molex
Product No:
0150180361
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC/FPC 34POS 0.5MM 2"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
4.75
4.75
10
4.1762
41.762
100
3.32215
332.215
1000
2.752634
2752.634
2500
2.562796
6406.99
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Series | Premo-Flex 15018 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015018 |
| Number of Conductors | 34 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |