
Molex
Product No:
0150180589
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC 70POS 0.50MM 6"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
5.8235
5.8235
10
5.0939
50.939
100
4.12357
412.357
1000
3.39586
3395.86
2500
3.226067
8065.1675
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Series | Premo-Flex 15018 |
| Package | Bag |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015018 |
| Number of Conductors | 70 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |