
Molex
Product No:
0150390212
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
PREMO-FLEX 1.0 JMPR LGT 152 TYPE
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.7715
3.7715
10
3.32215
33.2215
100
2.6429
264.29
1000
2.189864
2189.864
2500
2.038842
5097.105
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Series | * |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015039 |
| Number of Conductors | 6 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |