
Molex
Product No:
0150390361
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
PREMO-FLEX 1.0 JMPR LGT 102 TYPE
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
4.769
4.769
10
4.199
41.99
100
3.34001
334.001
1000
2.767416
2767.416
2500
2.576552
6441.38
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| Series | Premo-Flex 15039 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015039 |
| Number of Conductors | 20 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |