
Molex
Product No:
0150390719
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
PREMO-FLEX 1.0 JMPR LGT 254 TYPE
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
4.2845
4.2845
10
3.77245
37.7245
100
3.000575
300.0575
1000
2.486207
2486.207
2500
2.314751
5786.8775
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Length | 10.0" (254.0mm) |
| Series | Premo-Flex 15039 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015039 |
| Number of Conductors | 4 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |