
Molex
Product No:
0151661177
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC 45POS 0.50MM 8"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.489
2.489
10
2.11945
21.1945
100
1.751135
175.1135
1000
1.38244
1382.44
2500
1.29028
3225.7
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Series | Premo-Flex 15166 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015166 |
| Number of Conductors | 45 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |