
Molex
Product No:
0151670255
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC 10POS 1.00MM 6"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.47
2.47
10
2.1014
21.014
100
1.735935
173.5935
1000
1.370451
1370.451
2500
1.27909
3197.725
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Series | Premo-Flex 15167 |
| Package | Bag |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015167 |
| Number of Conductors | 10 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |