
Molex
Product No:
0152660159
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC 14POS 0.50MM 12"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.8215
2.8215
10
2.4852
24.852
100
1.97657
197.657
1000
1.637724
1637.724
2500
1.524778
3811.945
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| Series | Premo-Flex 15266 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015266 |
| Number of Conductors | 14 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |