
Molex
Product No:
0152670209
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC 6POS 1.00MM 5"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.4725
1.4725
10
1.254
12.54
100
1.03569
103.569
1000
0.817636
817.636
2500
0.763126
1907.815
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Length | 5.000" (127.00mm) |
| Series | Premo-Flex 15267 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015267 |
| Number of Conductors | 6 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |