
Molex
Product No:
0152670266
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC 10POS 1.00MM 12"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.767
1.767
10
1.5029
15.029
100
1.24165
124.165
1000
0.980248
980.248
2500
0.914898
2287.245
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| Series | Premo-Flex 15267 |
| Package | Bag |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015267 |
| Number of Conductors | 10 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |