
Molex
Product No:
0152670303
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC 14POS 1.00MM 8"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.6885
2.6885
10
2.3636
23.636
100
1.88024
188.024
1000
1.557952
1557.952
2500
1.450508
3626.27
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Series | Premo-Flex 15267 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015267 |
| Number of Conductors | 14 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |