
Molex
Product No:
0152670465
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC 30POS 1.00MM 1.18"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.451
2.451
10
2.15745
21.5745
100
1.71608
171.608
1000
1.421884
1421.884
2500
1.323825
3309.5625
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Length | 1.180" (29.97mm) |
| Series | Premo-Flex 15267 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015267 |
| Number of Conductors | 30 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |