
Molex
Product No:
0152680335
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC 26POS 1.25MM 8"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.762
3.762
10
3.31075
33.1075
100
2.633875
263.3875
1000
2.18235
2182.35
2500
2.03185
5079.625
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Series | Premo-Flex 15268 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015268 |
| Number of Conductors | 26 |
| Length - Exposed Ends | 0.197" (5.00mm) |