
Molex
Product No:
0152680721
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CABLE FFC 4POS 1.25MM 12"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.0425
2.0425
10
1.7366
17.366
100
1.434785
143.4785
1000
1.132685
1132.685
2500
1.057179
2642.9475
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| Series | Premo-Flex 15268 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015268 |
| Number of Conductors | 4 |
| Length - Exposed Ends | 0.197" (5.00mm) |