
Molex
Product No:
0154660228
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
PREMO-FS19 0.50 JMPR LGT 51 TYPE
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.116
3.116
10
2.74645
27.4645
100
2.184335
218.4335
1000
1.809854
1809.854
2500
1.685034
4212.585
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length | 2.008" (51.00mm) |
| Series | Premo-Flex 15466 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Number of Conductors | 28 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |