
Molex
Product No:
0154660607
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
PREMO-FS19 0.50 JMPR LGT 152 TYP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.173
3.173
10
2.78825
27.8825
100
2.218155
221.8155
1000
1.837889
1837.889
2500
1.71114
4277.85
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length | 5.984" (152.00mm) |
| Series | Premo-Flex 15466 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Number of Conductors | 7 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |