0190700014-24-A9-D
Molex
Product No:
0190700014-24-A9-D
Manufacturer:
Molex
Description:
24" JUMPER 3075 OR001 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 24.0" (609.6mm)
Series InsulKrimp
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG