0430310001-11-B4
Molex
Product No:
0430310001-11-B4
Manufacturer:
Molex
Description:
11" PRE-CRIMP A2015B BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG