0430310001-11-L4-D
Molex
Product No:
0430310001-11-L4-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2015L BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG