0430310002-10-W2-D
Molex
Product No:
0430310002-10-W2-D
Description:
10" PRE-CRIMP A2016W WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG