0430310003-10-V4
Molex
Product No:
0430310003-10-V4
Description:
10" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
User Guide
Mfr Molex
Color Violet
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG