0430310003-10-W4-D
Molex
Product No:
0430310003-10-W4-D
Description:
10" PRE-CRIMP A2015W WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG