0430310003-11-A2-D
Molex
Product No:
0430310003-11-A2-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG