0430310003-12-V0
Molex
Product No:
0430310003-12-V0
Description:
12" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
User Guide
Mfr Molex
Color Violet
Length 12.0" (304.8mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG