0457501111-10-V0-D
Molex
Product No:
0457501111-10-V0-D
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP A2040 VIOLET
User Guide
Mfr Molex
Color Violet
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Plus HCS 45750
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG