0457501111-10-W9
Molex
Product No:
0457501111-10-W9
Description:
10" PRE-CRIMP A2064 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Plus HCS 45750
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG