0457501111-11-B0-D
Molex
Product No:
0457501111-11-B0-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mini-Fit Plus HCS 45750
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG