0457501111-12-R0-D
Molex
Product No:
0457501111-12-R0-D
Description:
12" PRE-CRIMP A2040 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Plus HCS 45750
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG