0457501111-12-S9
Molex
Product No:
0457501111-12-S9
Description:
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Plus HCS 45750
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG