0460121141-10-A9
Molex
Product No:
0460121141-10-A9
Description:
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Plus HCS 46012
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG