0460121141-10-G9-D
Molex
Product No:
0460121141-10-G9-D
Description:
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Plus HCS 46012
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG