0460121141-10-Y0-D
Molex
Product No:
0460121141-10-Y0-D
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP A2040 YELLOW
User Guide
Mfr Molex
Color Yellow
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Plus HCS 46012
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG