0460121141-11-W9
Molex
Product No:
0460121141-11-W9
Description:
11" PRE-CRIMP A2064 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mini-Fit Plus HCS 46012
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG