0460121141-12-N9-D
Molex
Product No:
0460121141-12-N9-D
Description:
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Plus HCS 46012
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG