0500588000-05-A8
Molex
Product No:
0500588000-05-A8
Manufacturer:
Molex
Description:
5" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 5.00" (127.00mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG