0500588000-05-N8
Molex
Product No:
0500588000-05-N8
Description:
5" PRE-CRIMP 1852 BROWN
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 5.00" (127.00mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG