0500588000-08-R8
Molex
Product No:
0500588000-08-R8
Description:
8" PRE-CRIMP 1852 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 8.00" (203.20mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG